desktop
+98-51-31772

اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت و اخذ نمایندگی برند معتبر فست فود

مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت و شهروندی کشور ترکیه می‌تواند از طریق خرید ملک و سرمایه‌گذاری، تحصیل در ترکیه و ثبت شرکت در این کشور باشد. در میان این روش‌های مهاجرتی ثبت شرکت و راه‌اندازی کسب‌وکار برای متقاضیانی که می‌خواهند در یک کشور با فضای تجاری آزاد و عضو سازمان تجارت جهانی و دارای ظرفیت گردشگری بسیار بالا تجارت کرده و درآمد کسب کنند بسیار مناسب است. خدمات بین المللی فیدس بر اساس یک قرارداد دوجانبه با یک برند غذایی معتبر (رستوران، فست فود و کافی شاپ) در ایران با بیش از 20 شعبه فعال در ایران و ترکیه این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده است تا در قالب یک قرارداد فرانچایز (نمایندگی)، شرکت خود را ثبت کرده، مالک یک کسب‌وکار درزمینهٔ برند غذایی (رستوران، فست فود یا کافی شاپ) در کشور ترکیه شوند و از پشتیبانی این برند معتبر در کشور ترکیه برخوردار شوند. در این روش متقاضی هم مالک یک بیزینس فعال و معتبر خواهد بود که برای ایشان از ابتدا درآمدزا بوده و هم اقامت ترکیه را کسب خواهد کرد و در نهایت می‌تواند منجر به اخذ شهروندی کشور ترکیه شود.

ترکیه با جمعیتی حدود 84 میلیون نفر و وسعتی بالغ بر 780 هزار کیلومتر میان آسیا و اروپا قرار گرفته است.

این کشور در سال 2005 رتبه هفتم اقتصاد را در بین کشورها به دست آورد.

کشور ترکیه با تصویب قانون حمایت از سرمایه‌گذار خارجی در سال ۲۰۰۳ میلادی و به دنبال آن اصلاح زیرساخت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در این کشور سبب شد تا میزان سرمایه‌گذاری‌ خارجی در سال ۲۰۰۵ به بیش از  ۹ میلیارد دلار و در سال 2007 به 20 میلیارد دلار برسد.

طبق اعلام مجله فوربس در سال 2008، شهر استانبول با سکونت داشتن 35 نفر از میلیاردرهای جهان دراین شهر، در رده چهارم شهرهای جهان از این نظر قرار دارد.

کشور ترکیه از نظر تولید محصولات کشاورزی در رتبه هفتم جهان قرار دارد.

ترکیه در فهرست 20 کشور صنعتی جهان قرار دارد و نساجی با حدود 16 درصد، پالایش نفت با حدود 14 درصد و صنایع غذایی با حدود 10 درصد سه صنعت عمده کشور ترکیه هستند. صنایع این کشور شامل فولاد و ذوب آهن، شیمیایی، خودروسازی و ماشین سازی نیز می شود.

گردشگری از مهم ترین بخش های اقتصادی ترکیه است . به طوری که در سال 2019 بیش از 45 میلیون نفر توریست به کشور ترکیه سفر کردند و در فهرست 100 هتل برتر دنیا 11 تای آن ها در ترکیه واقع شده است. سواحل ترکیه از لحاظ جذب جهانگرد همانند سواحل اسپانیا و ایتالیا از جذاب‌ترین سواحل اروپا می باشد. شهر استانبول نیز به دلیل آثار باستانی همه ساله پذیرای تعداد زیادی از جهانگردان است.

بنابراین کشور ترکیه یکی از کشورهای مناسب برای ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار است.

به دلایل ذیل، برای ایرانیان نیز ثبت شرکت در ترکیه و راه اندازی کسب و کار در ترکیه بسیار مناسب است:

1.نزدیک بودن به ایران ، شرایط  مساعد زندگی و فرهنگی

2.وجود قوانین آسان برای ثبت شرکت و اخذ مجوز های شغلی در حال حاظر

3.عدم نیاز به اخذ ویزا

4.وجود راه های دسترسی متعدد (جاده ای ، ریلی و هوایی)

5.جمعیت زیاد شهرهای اصلی مانند استانبول (حدود دو برابر تهران)

6.وسعت جغرافیایی زیاد (حدود شش برابر تهران)

8.مناسب بودن نسبت درآمد به هزینه

9.اختلاف نه چندان زیاد ارزش لیر به ریال به نسبت سایر ارزهای دیگر

 

صنعت فست فود در ترکیه یک صنعت 2.4 میلیارد دلاری است. طبق گفته Aslan Saranga مدیر ارشد (Domino's Pizza Turkey and Eurasia) در سال 2017، صنعت فست فود در ترکیه یک صنعت 10 میلیارد لیری است.

اغلب فست فود ها در ترکیه به شکل فرانچایز (نمایندگی) هستند و شامل برندهای داخلی (ترکی) و خارجی می باشند. برندهای خارجی مانند برگر کینگ، کی اف سی، مکدونالد نیز در این بازار حضور پررنگی دارند.

این یک پیشنهاد است. خدمات بین المللی فیدس شما را در ثبت شرکت و اخذ اقامت و راه اندازی یک شعبه فست فود با برند تجاری معتبر در ایران و ترکیه همراهی می کند. متقاضی محترم با عقد قرارداد فرانچایز (نمایندگی) انجام تمام کارها را به ما می سپارد.

ثبت شرکت تحت نظارت وکلای دادگستری در کشور ترکیه

اخذ اقامت برای متقاضی

جستجو برای پیدا کردن مکان مناسب جهت راه اندازی فست فود

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فست فود

خرید تمام تجهیزات مورد نیاز فست فود

استقرار و آموزش کلیه پرسنل و فرمول های غذایی

و در نهایت تبلیغات و افتتاح فست فود و ارائه کلید آن به متقاضی

و سپس پشتیبانی و نظارت بر فست فود و تامین مواد خوراکی و غیرخوراکی فست فود

این موارد بخشی از پیشنهاد ما است.

در حال حاضر این سرویس فاقد فرم ارزیابی است.

سایر خدمات فیدس در دسته بندی مهاجرت کارآفرینان و مدیران

اقامت دائم کانادا از طریق برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا

اقامت دائم کانادا از طریق برنامه کارآفرینی استان نیوبرانزویک

سایر خدمات فیدس مرتبط با کشور ترکیه

اقامت ترکیه از طریق خرید ملک