desktop
+98-51-31772
 پنج شنبه 01 آذر 1397

حضور موسسه حقوقی بین المللی دادیار سفیر مانا در نشست مشترک بزرگان اقتصادی ایران و عمان

نشست مشترک بزرگان اقتصادی ایران و عمان در تاریخ 30 آبان و 1 آذر 1397 در هتل پردیسان مشهد با حضور تاجران و بازرگانان از طرف هر دو کشور برگزار گردید. این نشست همراه با 2 پنل تخصصی تجارت با عمان برگزار شد. همچنین در این نشست رایزن اقتصادی و رئیس اتاق مشترک نیز حضور داشت.

 

در این نشست موسسه حقوقی خدمات بین المللی فیدس به عنوان موسسه حقوقی تخصصی در امور بین المللی و مهاجرتی دعوت به عمل آمد و این مجموعه با حضور 5 نفر از کارشناسان خود در این همایش حضور پیدا کرد و به مشاوره تخصصی به شرکت کنندگان ارائه نمود.

 

در این نشست مدیر عامل موسسه خدمات بین المللی فیدس جناب آقای دکتر سروش معزی مدرس دانشگاه و دانش پژوه دکتری حقوق بین الملل و متخصص در حوزه تابعیت و اقامت و حقوق مهاجرت برای مخاطبان سخنرانی کردند و ابعاد حقوقی ثبت شرکت و اخذ اقامت موقت عمان را مورد بررسی قرار دادند.

 

در این نشست پنل Business To Business برگزار گردید که آقای وصال معزی وکیل پایه یک دادگستری به سوالات حقوقی شرکت های علاقمند به سرمایه گذاری و حضور در بازار عمان پاسخ دادند.

 

کارشناسان مشاوره در محلی که به صورت اختصاصی برای موسسه حقوقی خدمات بین المللی فیدس تعیین شده بود مستقر گردیده و به سوالات مخاطبان در خارج از پنل، پاسخ دادند.