desktop
+98-51-31772
fides
  يكشنبه 01 دي 1398
151  

با چه مقدار درآمد یک فرد می تواند به راحتی در تورنتو زندگی کند ؟

سایت DailyHive crunched the numbers برای یافتن اینکه یک فرد برای داشتن یک زندگی با شرایط خوب در مرکز شهر تورنتو چقدر باید هزینه کند، بررسی هایی را انجام داده است. شرایط خوب زندگی یعنی داشتن مسکن مناسب ، خوردن غذا در بیرون از منزل ، تفریح ، رفتن به کافی شاپ و عضویت در کلوپ های ورزشی .محاسبات این سایت با در نظر گرفتن این هزینه ها است زیرا این موارد مترادف با سبک زندگی در تورنتو می باشد.

واسه زندگی تو تورنتو یه نفر چقدر باید درآمد داشته باشه؟


با توجه به محاسبات این سایت، به منظور زندگی به صورت تنها در شهر تورنتو یک فرد باید حداقل سالانه 50،000 دلار حقوق قبل از کسر مالیات دریافت نماید .
البته بیشترین هزینه مربوط به مسکن است. هزینه اجاره یک آپارتمان یکخوابه در شهر تورنتو با هزینه آب و برق و اینترنت مبلغ 2٫394 دلار در هر ماه می باشد .
برای بدست آوردن این عدد ما از اطلاعات ارایه شده در سایت Numbeo.com استفاده کرده ایم که هزینه های زندگی در شهرهای جهان را مقایسه می کند. میانگین اجاره ماهانه برای یک اتاق خواب مبلغ 2100 دلار است که با احتساب هزینه های آب و برق (162 دلار) و اینترنت (70 دلار) می باشد.
با توجه به آمار به دست آمده از اجاره ملک در ماه فوریه 2019، تورنتو دارای بالاترین میزان اجاره بها در کاناداست و بعد از آن شهرهای : اتوتیبوک و میسی ساگا در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند و به دنبال آن ونکوور است. متاسفانه، اجاره به طور مستمر در حال افزایش است و انتظار می رود در سال جاری میلادی در تورنتو 11 درصد افزایش یابد .
پس از اجاره، بیشترین هزینه ، هزینه خورد و خوراک است .

لیست زیر برخی هزینه های اصلی را به صورت ماهانه نشان میدهد :


اجاره مسکن با آب و برق: 2،394 دلار
هزینه تلفن: 90 دلار
هزینه حمل و نقل: 196 دلار
هزینه مواد غذایی / اقلام خانگی: 266 دلار
هزینه خورد و خوراک : 270 دلار
مهمانی: 120 دلار
بهداشت و تناسب اندام: 80 دلار
قهوه: 40 دلار
سایر هزینه ها: 125 دلار


محاسبات هزینه های زندگی که DailyHive انجام داده واقع گرایانه هستند، زیرا آنها هزینه را بر اساس شیوه زندگی در مرکز یک شهر پر از وسوسه را در نظر می گیرند !
خبر خوب این است که میانگین درآمد سالانه در تورنتو پس از کسر مالیات ، 56،000 دلار است و این بدین معنی است که پرداخت هزینه های زندگی در حدود سالانه 50٫000 دلار قابل انجام خواهد بود

امتیاز خود را ثبت کنید
نظرات کاربران