desktop
+98-51-31772
fides
  يكشنبه 29 دي 1398
806  

بهترین رشته های دانشگاه تورنتو را بشناسید

اگر برای تحصیل می خواهید به کانادا سفر کنید باید رشته تحصیلی مورد نظر خود را مشخص کنید. در این زمینه بهتر است که ابتدا در مورد علایق خود فکر کنید و در مرحله بعدی دانشگاه مد نظر خود را انتخاب کنید. دانشگاه تورنتو جزو دانشگاه های معروف در کانادا بوده که ایرانیان زیادی دوست دارند در آن جا تحصیل کنید. دانشگاه تورنتو یکی از برترین دانشگاههای کانادا و جهان بوده که از سال 1827 کار خود را آغاز نموده است.این دانشگاه با بیش از 980 برنامه تحصیلی ، 90 هزار نفر دانشجو و میلیارد دلار بودجه تحقیقاتی یکی از دانشگاههای تاثیرگذار در رشد علم و فن آوری در کانادا و جهان می باشد.

امروز در فیدس در مورد بهترین رشته های دانشگاه تورنتو صحبت می کنیم پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بهترین رشته های دانشگاه تورنتو

رشته هایی که در ادامه به صورت مختصر در مورد آن ها صحبت می کنیم، بهترین رشته های تحصیلی در کانادا محسوب می شوند که شما هم می توانید با تحصیل در آن ها شغل دلخواه خود را پیدا کنید.

پزشکی

رشته پزشکی در دانشگاه تورنتو مسیر بسیار طولانی و پرپیج و خمی برای گرفتن مدرک دارد اما در پایان ، درآمد بسیار بالایی را نصیب دانشجو می نماید . اگر فکر می کنید که به پزشکی علاقه دارید می توانید در این زمینه اقدام کنید. البته ناگفته نماند که برای تحصیل در این رشته به عنوان دانشجوی بین المللی علاوه بر اینکه باید تلاش بسیار زیادی بکنید ، بایستی جیب پر پولی نیز داشته باشید.

برای اطلاع از هزینه های تحصیل در کانادا مقاله " هزینه های تحصیل در کانادا چقدر است؟" را مطالعه نمایید.

دندانپزشکی

این رشته ورودی بسیار محدودی دارد و مانند ایران تنها افراد کمی این شانس را دارند که در این رشته قبول شوند اما کاریابی برای فارغ التحصیلان این رشته و تخصص بسیار ساده بود و افراد می توانند درآمد بسیار بالایی کسب کنند. البته بهتر است قبل از انتخاب این رشته از تعداد ظرفیت آن و شانس قبولی خود مطلع شوید.

داروسازی

اگر به دنبال رشته ای هستید که بازار کار خوبی در حد و اندازه رشته های پزشکی در کانادا داشته و بتوانید راحت تر مدرک آن را بگیرید و وارد بازار کار شوید، رشته داروسازی دانشگاه تورنتو گزینه مناسبی برای شماست تا به این هدف خود برسید.دانشکده داروسازی دانشگاه تورنتو با بیش از 1000 دانشجو در سال 2006 به صورت مستقل در ساختمانی بزرگ افتتاح شد.این دانشکده در حال حاضر جزء معروفترین دانشکده های داروسازی کانادا می باشد.

مدیریت

اگر دوست دارید که در این رشته تحصیل کنید، مسیر نسبتا ساده ای دارید و لازم نیست برای قبولی کار خاصی انجام دهید. همچنین پس از فارغ التحصیل شدن می توانید در بخش های مختلف دولتی و خدماتی مشغول به کار شوید. همچنین اگر میزان حقوق برای شما مهم است، باید بدانید که درآمد نسبتا خوب و بالایی در انتظار شماست.

مهندسی عمران

کانادا کشوری است که شهر های در حال رشد بسیار زیادی دارد. این شهر ها نیاز به فرد یا افراد متخصص در زمینه ساخت و ساز دارند. شما به عنوان یک مهندس عمران فارغ التحصیل از دانشگاه تورنتو این قابلیت را دارید که در این شهر ها حضور داشته باشید. مهندسی عمران شغل آینده داری در کشور کاناداست.

مهندسی کامپیوتر

اهمیت رشته مهندسی کامپیوتر و میزان نیاز به آن در کشور های پیشرفته مانند کانادا را حتما خودتان می دانید. شما می توانید به صورت نسبتا ساده وارد این رشته شوید و پس از کسب مهارت های لازم و مدارک مورد نیاز وارد کسب و کار شوید. یکی از مزیت های مهندسی کامپیوتر این است که شما می توانید حتی کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

امتیاز خود را ثبت کنید
نظرات کاربران
کاربر مهمان 1400/03/24

مهندسی کامپیوتر عالیه اصن

پاسخ