desktop
+98-51-31772
fides
  شنبه 15 شهريور 1399
581  

چرا برنامه ی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی است؟

برنامه ی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیای کانادا یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین برنامه های کلاس بیزنس کاناداست.این برنامه به صورت استانی بوده و سالانه افراد زیادی از طریق این برنامه برای ورود به خاک کانادا اقدام می کنند.
در این مقاله به بررسی دلایلی که برنامه ی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا را اینچنین پر طرفدار کرده است خواهیم پرداخت.

بریتیش کلمبیا بهشت طبیعت گردان

شاید یکی از ویژگی های مهم در پرطرفدار بودن برنامه های استانی بریتیش کلمبیا موقعیت جغرافیایی و طبیعت بی نظیر این استان باشد.همچنین وجود شهر های بزرگ و با رونق اقتصادی زیادی همچون ونکوور و ویکتوریا نیز از عوامل مهمی میباشد که این استان را برای راه اندازی بیزینس و مهاجرت جذاب نموده است.

مهاجرت بدون مدرک زبان انگلیسی؟!!

*شاید یکی از جذاب ترین شرایط این برنامه ، عدم الزام برای ارائه دادن مدرک زبان انگلیسی باشد در صورتی که در اکثر برنامه های مهاجرتی، داشتن دانش زبان انگلیسی و ارائه ی مدرک زبان یکی از الزامات اصلی می باشد.
البته لازم به ذکر است که قطعا داشتن سطحی از دانش زبان در برقراری ارتباط کلامی و پیشرفت در حوزه ی شغل و ارتباطات اجتماعی و انطباق پذیری سریع تر با جامعه ی کانادا ،به افراد کمک خواهد کرد.
*این برنامه دارای مصاحبه می باشد که در این مصاحبه استفاده از وکیل و مترجم مجاز می باشد.

ورود به کانادا به همراه تمام اعضای خانواده

*یکی دیگر از مزایای این برنامه این است که علاوه بر متقاضی اصلی ، به همسر متقاضی و تمام فرزندان مجرد زیر 22 سال نیز اجازه ی ورود به خاک کانادا با وضعیت اقامت موقت داده می شود. همسر و فرزندان همزمان با متقاضی اصلی این برنامه ی مهاجرتی اجازه ی ورود به خاک کانادا را دارند.
نکته: در مورد فرزندان مجرد دارای معلولیت های جسمی یا ذهنی استثناء هایی وجود دارد.
*زمان نتیجه گیری در این برنامه از زمان استارت پرونده تا زمان ورود به خاک کانادا حدود 18 ماه است که زمان مطلوبی به حساب می آید.

سایر مزایای مالی برنامه کارآفرینی استانی بریتیش کلمبیا

*این برنامه دپازیت مالی ندارد.یعنی استان بریتیش کلمبیا به هیچ عنوان مبلغی را تحت عنوان ودیعه از متقاضی برنامه ی کار آفرینی استان بریتیش کلمبیای دریافت نمی کند.
* در این برنامه فرد متقاضی باید اثبات کند که حداقل 600 هزار دلار کانادا دارایی دارد که این دارایی می تواند در قالب سند ملکی ، سپرده ی بانکی یا سرمایه ی فرد در بورس و فرا بورس باشد. متقاضی باید متعهد شود که حداقل مبلغ 200 هزار دلار کانادا را در بیزنس خود تزریق کند که این مبلغ ، رقم بالایی برای یک برنامه ی مهاجرتی کارآفرینی نمی باشد و کاملا منطقی و توجیه پذیر است.
نکته ی جالب این است که نیازی نیست متقاضی همزمان با ورودش این مبلغ را به خاک کانادا وارد کند و مجاز است این مبلغ را در طی 2 سال به بیزنس خود وارد کند.
در این شرایط آزادی عمل متقاضی در بحث مالی بیشتر خواهد بود.
*در این برنامه به همسر متقاضی اصلی نیز ویزای کار آزاد داده می شود. با این شرایط ، همسر متقاضی اصلی خود یک کیس مهاجرت محسوب می شود که می تواند با بدست آوردن تجربه کار در کانادا از طریق سایر برنامه های مهاجرتی برای دریافت اقامت دائم خود اقدام نماید.
*فرزندان متقاضی اصلی اجازه ی تحصیل در مدارس کانادا و بیمه ی درمانی را دارا خواهند بود.
* متقاضی می تواند بعد از طی کردن پروسه ی این برنامه و به اتمام رساندن تعهدات بیزنس پلن خود،برای حسابرسی و تبدیل وضعیت از اقامت موقت به اقامت دائم کانادا درخواست دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ی کار آفرینی بریتیش کلمبیا با مشاورین ما تماس بگیرید.

نویسنده:هیوا خالصی زاده

امتیاز خود را ثبت کنید
نظرات کاربران