desktop
+98-51-31772
fides
  شنبه 15 شهريور 1399
1421  

مهاجرت به کانادا با برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا

برنامه‌ی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیای کانادا یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین برنامه‌های کلاس بیزنس برای مهاجرت به کانادا است. این برنامه به‌صورت استانی بوده و سالانه افراد زیادی از طریق این برنامه برای مهاجرت به کانادا اقدام می‌کنند. در این مقاله به بررسی دلایلی که برنامه‌ی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا را این‌چنین پرطرفدار کرده است خواهیم پرداخت.

اگر قصد مهاجرت به کانادا رادارید و از برنامه کارآفرینی استان بریتیش کانادا اطلاعات کافی ندارید. حتماً با مشاورین ما در فیدس تماس بگیرید تا از آخرین و به‌روزترین اطلاعات برای مهاجرت به کانادا بهره‌مند شوید. همچنین اگر علاقه‌مند مهاجرت به سایر کشورها هستید پیشنهاد می‌کنیم حتماً به وب‌سایت فیدس مراجعه کنید تا با نحوه مهاجرت به کشورهای مختلف آشنا شوید.

مزایای مالی برنامه کارآفرینی استانی بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا به‌هیچ‌عنوان مبلغی را تحت عنوان ودیعه از متقاضی برنامه‌ی کار دریافت نمی‌کند... یعنی این برنامه دپازیت مالی ندارد. در این برنامه فرد متقاضی باید اثبات کند که حداقل 600 هزار دلار کانادا دارایی دارد. این دارایی می‌تواند در قالب سند ملکی، سپرده‌ی بانکی یا سرمایه‌ی فرد در بورس و فرا بورس باشد.

متقاضی باید متعهد شود که حداقل مبلغ 200 هزار دلار کانادا را در بیزنس خود تزریق کند. این مبلغ رقم بالایی برای یک برنامه‌ی مهاجرتی کارآفرینی نیست و کاملاً منطقی و توجیه‌پذیر است.
نکته‌ی جالب این است که نیازی نیست متقاضی برای مهاجرت به کانادا همان ابتدا این مبلغ را واریز کند و مجاز است این مبلغ را در طی 2 سال به بیزنس خود وارد کند. در این شرایط آزادی عمل متقاضی در بحث مالی بیشتر خواهد بود.
در این برنامه مهاجرت به کانادا برای همسر متقاضی نیز ویزای کار آزاد داده می‌شود.

با این شرایط، همسر متقاضی اصلی خود یک مورد مهاجرت محسوب می‌شود؛ که می‌تواند با به دست آوردن تجربه کار در کانادا از طریق سایر برنامه‌های مهاجرتی برای دریافت اقامت دائم خود اقدام نماید.
فرزندان متقاضی اصلی اجازه‌ی تحصیل در مدارس کانادا و بیمه‌ی درمانی را دارا خواهند بود. متقاضی می‌تواند بعد از طی کردن پروسه‌ی این برنامه و به اتمام رساندن تعهدات بیزنس پلن خود، برای حسابرسی و تبدیل وضعیت از اقامت موقت به اقامت دائم کانادا درخواست بدهد.

مهاجرت بدون مدرک زبان انگلیسی

شاید یکی از جذاب‌ترین شرایط این برنامه، عدم الزام برای ارائه دادن مدرک زبان انگلیسی باشد درصورتی‌که در اکثر برنامه‌های مهاجرتی، داشتن دانش زبان انگلیسی و ارائه‌ی مدرک زبان یکی از الزامات اصلی است.
البته لازم به ذکر است که قطعاً داشتن سطحی از دانش زبان در برقراری ارتباط کلامی و پیشرفت در حوزه‌ی شغل و ارتباطات اجتماعی و انطباق‌پذیری سریع‌تر برای مهاجرت به کانادا، به افراد کمک خواهد کرد. این برنامه دارای مصاحبه است که در این مصاحبه استفاده از وکیل و مترجم مجاز است. برای مشاوره رایگان با وکیل مهاجرتی فیدس می‌توانید همین‌الان تماس بگیرید.

مهاجرت به کانادا به همراه تمام اعضای خانواده

یکی دیگر از مزایای این برنامه این است که علاوه بر متقاضی اصلی، به همسر متقاضی و تمام فرزندان مجرد زیر 22 سال نیز اجازه‌ی مهاجرت به کانادا با وضعیت اقامت موقت داده می‌شود. همسر و فرزندان هم‌زمان با متقاضی اصلی این برنامه‌ی مهاجرتی اجازه‌ی ورود به خاک کانادا را دارند.
نکته: در مورد فرزندان مجرد دارای معلولیت‌های جسمی یا ذهنی استثناءهایی وجود دارد. زمان نتیجه‌گیری در این برنامه از زمان استارت پرونده تا زمان مهاجرت به کانادا حدود 18 ماه است که زمان مطلوبی به‌حساب می‌آید.

بریتیش کلمبیا بهشت طبیعت گردان

علاوه بر این‌که اقتصاد قوی یکی از عوامل مهاجرت به کانادا است. می‌توان گفت که شاید یکی از ویژگی‌های مهم در پرطرفدار بودن برنامه‌های استانی بریتیش کلمبیا موقعیت جغرافیایی و طبیعت بی‌نظیر این استان باشد. همچنین وجود شهرهای بزرگ و بارونق اقتصادی زیادی همچون ونکوور و ویکتوریا نیز از عوامل مهمی است که این استان را برای راه‌اندازی بیزینس و مهاجرت به کانادا جذاب کرده است. برای اطلاع از شرایط مهاجرت به کانادا کلیک کنید.

امتیاز خود را ثبت کنید
نظرات کاربران