desktop
+98-51-31772
fides
  يكشنبه 01 دي 1398
1423  

ولکام سنتر welcomecenter چیست؟

یکی از دغدغه‌های مهم و همیشگی افرادی که قصد مهاجرت به کانادا یا سایر کشورها را برای زندگی در کشوری دیگر غیر از کشور خودشان را دارند آشنایی با نحوه زندگی در کشور مبدأ است. می‌توان گفت مهم‌ترین عامل در یک مهاجرت به کانادا یا سایر کشورها موفق میزان و سرعت منطبق شدن فرد با محیط کشور جدید خود است. یادگیری زبان ملی آن کشور، قوانین شهروندی، سیستم اداری، چگونگی بهره‌مندی از خدمات اجتماعی و … همگی از مواردی هستند که دانستن آن‌ها باعث بروز مشکلات کمتری برای فرد مهاجر خواهند داشت.

ولکام سنترها یا Welcome Centre Immigrant Services در اکثر کشورهایی که به‌عنوان مقاصد مهاجرتی افراد شناخته می‌شوند وظیفه آشنا ساختن مهاجران با موارد فوق را به عهده‌دارند. کانادا نیز به‌عنوان یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا دارای ولکام سنترهای بسیاری جهت ارائه خدمات به تازه واردین دارد.
برای استفاده از این خدمات می‌توانید به وب‌سایت ولکام سنتر به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://www.welcomecentre.ca

 

برای مهاجرت به کانادا،مهاجرت به آلمان،مهاجرت به ترکیه و مهاجرت به اسپانیا می‌توانید با کارشناسان و مشاورین فیدس تماس بگیرید.

در ولکام سنتر کانادا چه خدماتی ارائه می‌شود؟

در این مرکز خدمات به‌صورت رایگان و به زبان انگلیسی بوده اما مترجمین فارسی‌زبان نیز برای راهنمایی بیشتر نیز در دسترس هستند. خدمات ولکام سنتر کانادا شامل پشتیبانی و راهنمایی در اسکان، مراقبت بهداشتی، بیمه تأمین اجتماعی، مراقبت از کودکان، معرفی به نهادهای دولتی حمایتی  و راهنمایی در چگونگی استفاده از خدمات آن‌ها، کلاس‌های انگلیسی همراه با آموزش با کمک رایانه، نگهداری از کودکان زبان آموزان و هزینه حمل‌ونقل ویژه زبان آموزان واجد شرایط است.
همچنین پشتیبانی اطلاعاتی در اخذ تأییدیه‌های حرفه‌ای و اطلاع‌رسانی به متخصصانی که به‌طور بین‌المللی آموزش‌دیده‌اند، کمک در تهیه رزومه‌های شغلی، برگزاری کارگاه‌های کاریابی، کمک در تهیه رزومه شغلی، برنامه‌های اجرایی بازگشت به سرکار، معرفی به شرکت‌های کاریابی و  خدمات استفاده رایگان اینترنت و فکس و خدمات ترجمه کتبی و شفاهی مدارک شغلی برخی دیگر از خدمات این مرکز است.
با توجه به بررسی و مطالعات انجام‌شده  بانوان، جوانان و سالمندان مهاجر نیازهای منحصربه‌فردی به برخی خدمات ویژه دارند تا در روند انطباق با محیط به آن‌ها کمک شود. ازجمله این خدمات می‌توان به حمایت از طریق گروه‌های پشتیبانی، حمایت تحصیلی، خدمات مشاوره حقوقی، خدمات مشاوره بهداشتی و روانشناسی و مشاوره خانواده به اقتضای فرهنگ آن‌ها را نام برد.

سخن پایانی

خدمات بین المللی فیدس با کادری مجرب و استفاده از کارشناسان و مشاورین بادانش توانسته است گام‌های بلندی در مسیر مهاجرت بردارد. فـیــدس یک تیم دانش‌بنیان و تخصصی و حرفه‌ای و مرجع در امور بین المللی است و به‌عنوان واسطه فعالیت نمی‌کند. فـیــدس از وکلای پایه‌یک دادگستری معتبر و دارای مجوز که از متخصص‌ترین و باتجربه‌ترین افراد درزمینهٔ امور بین المللی هستند در تیم خود بهره می‌برد.

اگر قصد مهاجرت به کانادا،مهاجرت به آلمان،مهاجرت به ترکیه و یا مهاجرت به اسپانیا را دارید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با خدمات بین اللملی فیدس در ارتباط باشید.

Website: https://fides.ir/

Instagram:@fides_int

Telegram:@fides_info

 

امتیاز خود را ثبت کنید
نظرات کاربران