desktop
+98-51-31772
fides
  سه شنبه 24 دي 1398
195  

با خیره کننده ترین تفریحات در کانادا آشنا شویم

تفریحات در کانادا

در کنار شرایط فوق العاده ای که این کشور برای کسب و کار و اشتغال فراهم کرده است، سرگرمی و اسباب گذراندن اوقات فراغت را نیز به خوبی تامین کرده است. در ادامه مطلب، ما در فیدس به معرفی تفریحات کانادایی می پردازیم:

 

پارک های ملی

شاید کانادا را بتوان بزرگترین کشور دارای کلکسیونی از جاذبه های طبیعی دانست.این کشور هرآنچه را که یک طبیعت دوست بخواهد در خود جای داده است.از یخچالهای قطبی تا کوههای سربه فلک کشیده راکی ، از جنگلهای انبوه تا سواحل زیبا همه و همه در این کشور پهناور به وفور یافت می شوند.بهترین مناطق طبیعت گردی در کانادا پارکهای ملی می باشند.در ادامه به برخی از معروفترین و زیبا ترین پارک های ملی اشاره می نماییم. 

 

 

 

پرش از ارتفاع

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به تفریحات هیجان انگیز علاقه دارید، کانادا می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشد. بلند ترین بانجی جامپینگ دنیا در کانادا قرار دارد. این بانجی جامپینگ در نزدیکی اتاوا بوده و ارتفاع آن حدود 200 فوت می باشد . پرش از آن یکی از مهیج ترین سرگرمی ها در دنیا به شمار می آید. منظره زیبای اطراف این بانجی جامپینگ ، لذت این تفریح را چندین برابر می کند.

 

 

ملاقات با حیوانات قطبی

دیدن یک خرس قطبی از نزدیک شما را به وجد می آورد؟ چرچیل از منحصربه‌فرد‌ ترین شهر های جهان است که آن جا می توانید حیوانات قطب شمال را از نزدیک بازدید کنید. با وسایل نقلیه مخصوص در میان یخ و برف رفت و آمد می کنید و حتی می توانید در نزدیکی زادگاه آن ها اقامت داشته باشید.

 

 

هیجان انگیزترین قایق سواری

قایق سواری در رودخانه بو، یکی از هیجان انگیزترین تجربیات عمرتان خواهد شد. تفاوت این قایق سواری با بقیه قایق سواری ها آن است که در این رودخانه کاملا احساس وحشت می کنید. در حین قایق سواری با دست انداز هایی شدید مواجه می شوید که هیجان این تجربه را برایتان هزار برابر می کند.

 

 

آبشار نیاگارا

معروف ترین تفریح برای مردمان کانادایی و گردشگران، آبشار نیاگارا است. این پدیده طبیعی خیره کننده، تنها چند ساعت با تورنتو فاصله دارد و در مرز آمریکا قرار گرفته است. بازدیدکنندگان از فاصله بسیار نزدیک می توانند به تماشای این آبشار بنشینند.

 

 

قدم زدن بر روی آسمان خراش کانادا

برای تجربه این تفریح، نیاز به دل شیر و روحیه هیجانی دارید. در کانادا می توانید بر روی لبه بلند ترین سازه این کشور به قدم زدن بپردازید و از زیباترین تجربیات خود را رقم بزنید. این یکی از پر طرفدار ترین تفریحات در کانادا است که گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است.

 

 

قطعا تفریحات بی نظیر این کشور به موارد بالا محدود نمی شوند. باید بدانید با هر نوع روحیه و سلیقه ای بهترین تفریحات در این کشور برای شما فراهم شده است. یکی دیگر از بهترین تفریحات این کشور، مناظر کوهستانی آن است. شرایط محیطی و طبیعی در این کشور سبب شده است تا به یکی از محبوب ترین مقاصد اسکی بازان تبدیل شود. جالب است بدانید معمولا افراد برای بازدید از این کشور فصل زمستان را انتخاب می کنند.

 

امتیاز خود را ثبت کنید
نظرات کاربران