desktop
+98-51-31772
fides
  سه شنبه 13 اسفند 1398
753  

افتتاح حساب بانکی در کانادا

اولین قدم پس از تصمیم مهاجرت به کانادا افتتاح حساب در بانک های این کشور است. مهاجران برای حفظ پول های خود نیاز به سرمایه گذاری در بانک های معتبر کشور کانادا دارند. خوشبختانه افتتاح حساب بانکی در کانادا کار سختی نیست و با ارایه ی مدارک لازم شناسایی به سادگی قابل اجرا است.

افتتاح حساب بانکی در کانادا

اولین گام برای افتتاح حساب بانکی در کانادا تحقیق و بررسی درباره ی بانک های این کشور است. در برخی از بانک ها در ازای نگهداری از پول شما هزینه دریافت می کنند؛ اما برخی دیگر از بانک ها از این هزینه ها صرف نظر می کنند یا حداقل مبلغ دریافتی آن ها ناچیز است. مسیله ی بعدی، تفاوت در میزان نرخ سود و نرخ بهره ی بانک ها است. بنابراین لازم است قبل از افتتاح حساب، پیرامون مسایل مربوط به بانک ها اطلاعات کافی کسب کنید.

انواع حساب بانکی

انوع حسابهای بانکی کانادا به شرح زیر می باشد :

chequing account:

این حساب به فرد اجازه می دهد که امکان دسترسی مستقیم به پول های خود را داشته باشد و برای خریدهای روزانه از آن برداشت کند؛ البته افراد در ازای افتتاح این حساب سودی دریافت نمی کنند.

saving account) SDN):

این حساب پس اندازی است که حدود دو درصد به مشتریان خود سود پرداخت می کند و سرمایه گذاری در آن بر اساس دلار کانادا می باشد.

saving account) USD):

این حساب سود کمی به مشتریان خود پرداخت می کند و سرمایه گذاری در آن بر اساس دلار آمریکا می باشد.

 

credit card account:

با افتتاح این حساب مشتریان می توانند تا میزان معینی در ماه، حتی بدون داشتن موجودی، خرید کنند و طبق تاریخی که بانک تعیین می کند بدهی خود را به بانک بپردازند.

افتتاح حساب بانکی در کانادا پیش از مهاجرت

در بعضی از بانک های کانادا این امکان وجود دارد که افراد قبل از مهاجرت هم می توانند اقدام به افتتاح حساب کنند؛ اگر چه به دلیل اینترنتی بودن این مسیله، بسیاری از افراد، نگرانی و دغدغه ی پول های خود را دارند. باید بدانید که شرکت بیمه ی بانکداری کانادا حتی خدمات بانکداری آنلاین را نیز پوشش می دهد و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. از مزیت های افتتاح حساب آنلاین می توان به سرعت بالای آن اشاره کرد.

 

شرایط افتتاح حساب در بانک های کانادا

هر فردی که قصد افتتاح حساب در کانادا را دارد، باید مدارک شناسایی خود از قبیل گذرنامه معتبر، مدارک مربوط به اقامت (دایم یا موقت) در کانادا و ویزای تحصیلی یا کاری خود را به بانک ارایه دهد. از دیگر شرایط افتتاح حساب، داشتن سن قانونی و اعلام نشانی معتبر محل سکونت می باشد. افتتاح حساب در بانک های کانادا برای همه ی افراد (مهاجران یا شهروندان) امکان پذیر است.

شما می توانید در خصوص اطلاعات بیشتر و دقیق تر در مورد افتتاح حساب در بانک های کانادا با مشاوران ما در ارتباط باشید. فیدس در پیمودن این مسیر، همراه شماست.

 

امتیاز خود را ثبت کنید
نظرات کاربران
کاربر مهمان 1400/03/24

ممنون سود دهی بانکا برای سرمایه گذاری به چه شکله

پاسخ