desktop
+98-51-31772

رویدادهای فیدس

 1398/11/19
حضور خدمات بین المللی فیدس در دومین نمایشگاه مشاورین مشهد

دومین دوره نمایشگاه مشاورین مشهد از شانزدهم تا نوزدهم بهمن ‌ماه سال 1398 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد با حضور موسسات و شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره ای برگزار گردید.

در این نمایشگاه دپارتمان خدمات بین المللی فیدس متعلق به موسسه حقوقی بین المللی دادیار سفیر مانا حضور یافته و با حضور 10 نفر از کارشناسان خود به ارائه خدمات تخصصی مشاوره پرداخت.

اخذ تابعیت، اخذ اقامت دائم و اخذ اقامت موقت موضوعات کلیدی در حقوق بین الملل خصوصی است که مشاوره تخصصی در این زمینه در کشورمان توسط مشاورین غیر متخصص انجام می شود و تیم مشاورین فیدس با دانش حقوق بین الملل وحقوق داخلی زیرنظر اساتید دانشگاه و وکلای دادگستری در ایران و خارج از کشور در این نمایشگاه به سوالات متقاضیان پاسخ داده و علاقمندان به انجام امور فوق الذکر را جهت عقد قرارداد به دفتر موسسه راهنمایی کردند.

خدمات بین المللی فیدس در این نمایشگاه با ارائه مشاوره در موضوعات تخصصی همچون حقوق بین الملل، تحصیل در خارج از کشور، کاریابی بین المللی، ثبت شرکت و کارآفرینی بین المللی، سرمایه گذاری بین المللی و سایر مسائل حضور پیدا کرد.

 1398/10/06
جشن سومین سالروز تاسیس موسسه حقوقی بین المللی دادیار سفیر مانا و رونمایی از دپارتمان خدمات بین المللی فیدس

موسسه حقوقی بین المللی دادیار سفیر مانا، اولین موسسه حقوقی تخصصی در امور بین المللی و مهاجرتی در مشهد است که 6 دی ماه سال 1395 تاسیس گردید و در 6 دی ماه سال 1398 سومین سالروز تاسیس خود را در حضور مدیران و اعضای خود جشن گرفت.

 

در سومین سالروز تاسیس موسسه حقوقی بین المللی دادیارسفیرمانا، دستاوردهای 3 سال گذشته مورد تجلیل قرار گرفت و به سرفصل برنامه های آتی نیز پرداخته شد.

 

در این رویداد از نام تجاری "فیدس" یا "خدمات بین المللی فیدس"  برای دپارتمان خدمات بین المللی موسسه رونمایی شد و اعلام گردید از این تاریخ به بعد، این نام تجاری جایگزین نام دادیارسفیرمانا در معرفی موسسه برای ارائه خدمات بین المللی و مهاجرتی به متقاضیان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

در انتها مدیریت موسسه با بیان اتکال به خداوند متعال و همت تیم کاری متخصص و دلسوز، ارائه اطلاعات و دانش دقیق و صادقانه و به روز را اصل اساسی و محور فعالیت های موسسه برشمردند و توسعه و رشد در همه زمینه ها را در برنامه کاری اعلام داشتند.

 1397/12/15
نشست تخصصی خدمات بین المللی فیدس با موضوع اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا

موضوع مهاجرت اشخاصی که  حداقل سن 35 سال دارند و سابقه مدیریت یک کسب و کار را دارا هستند  و همچنین توانایی راه اندازی یک کسب و کار در کانادا را با حداقل سرمایه گذاری 200 هزاردلار کانادا دارند همواره مورد پرسش متقاضیان بوده است. از این روی و پیرو سلسله جلسات و نشست های تخصصی خدمات بین المللی فیدس، نشست تخصصی اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه مهاجرتی کارافرینی استان بریتیش کلمبیا به صورت حضوری و آنلاین برگزار گردید.

 

در این نشست برنامه مهاجرتی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا در دو سطح (دسته بندی اصلی) و (پایلوت منطقه ای) برگزار مورد بررسی قرار گرفت. توضیحات این جلسه به طور مستقیم از راهنمای رسمی و به روز اداره مهاجرت استانی ترجمه و در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

 

در برنامه مهاجرتی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا کانادا متقاضی میبایست حداقل سابقه مدیریت، حداقل دارایی مورد نیاز، تعهد به سرمایه گذاری و امتیاز لازم از جدول های امتیازی را کسب نماید.

 

برنامه مهاجرتی کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا به دلیل نداشتن ودیعه، عدم نیاز به مدرک زبان در ابتدا محبوبیت زیادی میان متقاضیان مهاجرت به کانادا پیدا کرده است.

 

در انتهای جلسه نیز به سوالات شرکت کنندگان حضوری و آنلاین پاسخ داده شد.

 

برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا در دسته برنامه های کارآفرینی قرار می گیرد که برای مدیران و کارآفرینان دارای تجربه و سرمایه مناسب است.

 1397/12/07
دومین جلسه تخصصی خدمات بین المللی فیدس با موضوع بررسی شرایط اخذ اقامت سوئد و آلمان برای کادر درمان

موضوع مهاجرت کادر درمان اعم از پزشکان، پرستاران، متخصصان آزمایشگاه و ... همواره یکی از پرسش های اصلی متقاضیان بوده است. از این روی و پیرو سلسله جلسات و نشست های تخصصی خدمات بین المللی فیدس و به دلیل استقبال بی نظیر از جلسه اول، دومین جلسه تخصصی مهاجرت کادر درمان با تاکید بر اخذ اقامت سوئد و آلمان برگزار گردید.

 

در این جلسه مجددا براساس نیاز کشورهای اروپایی به کادر درمان با تاکید بر کشورهای سوئد و آلمان، شرایط مهاجرت به این کشورها برای پزشکان، پرستاران، و سایر متخصصین علوم پزشکی و درمانی مورد بررسی قرار گرفت.

 

کشور سوئد به دلیل نیاز به نیروی متخصص در علوم پزشکی و درمانی، به کادر درمانی که خارج از اتحادیه اروپا (مانند ایران) تحصیل کرده باشند این فرصت را می دهد تا با طی کردن چند گام (معادل سازی و اخذ تاییدیه مدارک، فراگیری زبان سوئدی و گذراندن دوره کارآموزی) امکان ورود به نظام پزشکی سوئد را پیدا کنند. اگرچه که داشتن مدرک زبان بسیار موثر است اما در این برنامه امکان اقدام بدون مدرک زبان نیز وجود دارد. امکان همراهی اعضای خانواده از ابتدا نیز از دیگر مزیت های این برنامه است.

 

کشور آلمان نیز با ایجاد فرصت های بسیار جذاب، این مسیر را برای کادر درمان که خارج از اتحادیه اروپا تحصیل کرده اند فراهم کرده است تا با طی کردن مراحلی (معادل سازی و اخذ تاییدیه مدارک، فراگیری زبان آلمانی و گذراندن دوره کارآموزی) امکان ورود به نظام پزشکی آلمان را پیدا کنند.یکی از مزایای مهم مهاجرت کادر درمان به آلمان، امکان اخذ بورسیه برای مدت کارآموزی است که در این جلسه این فرصت مورد بررسی قرار گرفت.

 

نحوه مهاجرت، مدارک مورد نیاز و هزینه های زندگی سوالاتی بود که در انتها به آن ها پاسخ داده شد.

 1397/11/16
اولین نشست تخصصی خدمات بین المللی فیدس با موضوع بررسی شرایط اخذ اقامت سوئد و آلمان برای کادر درمان

موضوع مهاجرت کادر درمان اعم از پزشکان، پرستاران، متخصصان آزمایشگاه و ... همواره یکی از پرسش های اصلی متقاضیان بوده است. از این روی و پیرو سلسله جلسات و نشست های تخصصی خدمات بین المللی فیدس، اولین نشست تخصصی مهاجرت کادر درمان با تاکید بر اخذ اقامت سوئد و آلمان برگزار گردید. این نشست با استقبال بسیار خوبی از طرف کادر درمان مشهد و سایر شهرهای خراسان روبرو شد. در این جلسه مشاورین بین المللی خبره و با تجربه اطلاعات به روز و کاربردی در خصوص نحوه مهاجرت کادر درمان و هزینه های زندگی و پاسخ سایر سوالات متقاضیان را به تفصیل ارائه کردند.

 

کشور سوئد به دلیل نیاز به نیروی متخصص در علوم پزشکی و درمانی، به کادر درمانی که خارج از اتحادیه اروپا (مانند ایران) تحصیل کرده باشند این فرصت را می دهد تا با طی کردن چند گام (معادل سازی و اخذ تاییدیه مدارک، فراگیری زبان سوئدی و گذراندن دوره کارآموزی) امکان ورود به نظام پزشکی سوئد را پیدا کنند. اگرچه که داشتن مدرک زبان بسیار موثر است اما در این برنامه امکان اقدام بدون مدرک زبان نیز وجود دارد. امکان همراهی اعضای خانواده از ابتدا نیز از دیگر مزیت های این برنامه است.

 

کشور آلمان نیز با ایجاد فرصت های بسیار جذاب، این مسیر را برای کادر درمان که خارج از اتحادیه اروپا تحصیل کرده اند فراهم کرده است تا با طی کردن مراحلی (معادل سازی و اخذ تاییدیه مدارک، فراگیری زبان آلمانی و گذراندن دوره کارآموزی) امکان ورود به نظام پزشکی آلمان را پیدا کنند.

 

یکی از مزایای مهم مهاجرت کادر درمان به آلمان، امکان اخذ بورسیه برای مدت کارآموزی است که در این جلسه این فرصت مورد بررسی قرار گرفت.

 1397/09/01
حضور موسسه حقوقی بین المللی دادیار سفیر مانا در نشست مشترک بزرگان اقتصادی ایران و عمان

نشست مشترک بزرگان اقتصادی ایران و عمان در تاریخ 30 آبان و 1 آذر 1397 در هتل پردیسان مشهد با حضور تاجران و بازرگانان از طرف هر دو کشور برگزار گردید. این نشست همراه با 2 پنل تخصصی تجارت با عمان برگزار شد. همچنین در این نشست رایزن اقتصادی و رئیس اتاق مشترک نیز حضور داشت.

 

در این نشست موسسه حقوقی بین المللی دادیار سفیر مانا به عنوان موسسه حقوقی تخصصی در امور بین المللی و مهاجرتی دعوت به عمل آمد و این مجموعه با حضور 5 نفر از کارشناسان خود در این همایش حضور پیدا کرد و به مشاوره تخصصی به شرکت کنندگان ارائه نمود.

 

در این نشست مدیر عامل موسسه حقوقی بین المللی دادیارسفیرمانا جناب آقای دکتر سروش معزی مدرس دانشگاه و دانش پژوه دکتری حقوق بین الملل و متخصص در حوزه تابعیت و اقامت و حقوق مهاجرت برای مخاطبان سخنرانی کردند و ابعاد حقوقی ثبت شرکت و اخذ اقامت موقت عمان را مورد بررسی قرار دادند.

 

در این نشست پنل Business To Business برگزار گردید که آقای وصال معزی وکیل پایه یک دادگستری به سوالات حقوقی شرکت های علاقمند به سرمایه گذاری و حضور در بازار عمان پاسخ دادند.

 

کارشناسان مشاوره در محلی که به صورت اختصاصی برای موسسه حقوقی بین المللی دادیار سفیرمانا تعیین شده بود مستقر گردیده و به سوالات مخاطبان در خارج از پنل، پاسخ دادند.